HAKKIMIZDA

Diatıp Medikal, başta DİABET ve laboratuar cihazları alanında Türkiye'de mümessil firmalardan biridir.
 
Hastane sektöründe; Tıbbi diagnostikte ihtiyaç duyabileceği hemen hemen her şeyi karşılayabilecek çeşitlilikte ve uygunluktadır.Firmamız bünyesindeki ürünlerle kaliteyi ve güvenilirliği ön planda tutarak, tecrübeli ve genç kadrosuyla, geniş bayi ağı ile müşteri isteklerine kısa zamanda yanıt verebilmektedir.
 
Özellikle dağıtım ağına ve ürünü zamanında adrese teslim etmeyi önemsiyoruz.
 
DiaTıp Medikal'in en önemli ilkelerinden biri; Türkiye'de Diabet ve Diagnostik pazarında kendisine duyulan güveni pekiştirmek ve daha üst seviyelere çıkarmak olmuştur. 
 
Kalite Politikamız;
 
DiaTıp Medikal olarak; Müşteri gereksinimlerini anlamayı, isteklerini en etkin şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı ve korumayı, müşterilerimizle karşılıklı yarar ilkesini gözeterek, yüzü gülen kalıcı bir müşteri kitlesi yaratmak.
 
Sağlık alanında hizmet verdiğimizin bilincinde; Üstün kaliteli ve fiyat yönüyle uygun ürünler sunmak satış sonrası zamanında etkin ve çözümleyici destek hizmeti vermek.
 
Elemanlarımızın sorumluluk ve yetkilerini açık bir biçimde belirleyerek, ekip ruhu katılımcılık ve yaratıcılık ilkesini benimsetmek.
 
Başarılarımızın ortak eserimiz olacağına inanarak çalışmayı ilke edindik.